Merhaba,

Uzun zamandır WordPress kullanıyorum. Hiçbir zaman böyle bir hata ile karşılaşmamıştım. Bugünlerde yeni kurduğum WordPress sitelerime tema yüklüyorum ve Facebook’da reklam yapmak istiyorum. Paylaşırken Facebook şu mesajı veriyor;

(İstediğin içerik şu anda görüntülenemiyor. İçeriğe geçici olarak erişilemiyor olabilir, tıkladığın içerik zaman aşımına uğramış olabilir veya bu sayfayı görmeye iznin olmayabilir.)

Bu yeni kurduğum sitelerin hepsinde var. Ama yanlışı nerede yapıyorum onu anlamadım. WordPress, tema, alan adı, sunucu acaba hangisi hatalı?

 

Cevap

Merhaba Ziya,

Sitenizi istemeden de olsa engellemiş olabilirsiniz. Ayarlar > Okuma bölümündeki Arama motoru görünürlüğü bölümünün işaretlenmemiş olması gerekiyor. Kontrol eder misiniz?

Ayrıca SEO veya sosyal medya ile ilgili yüklediğiniz eklentileriniz varsa bunlardan kaynaklanıyor da olabilir. Bütün eklentileri devre dışı bırakıp birde öyle dener misiniz?

Sevgiler,

Yorumlar

 1. ziya

  Hocam teşekkür ederim tema sorunsuz yüklendi
  ama şimdi sorun facebook paylaşımımda

  “İstediğin içerik şu anda görüntülenemiyor. İçeriğe geçici olarak erişilemiyor olabilir, tıkladığın içerik zaman aşımına uğramış olabilir veya bu sayfayı görmeye iznin olmayabilir”

  bu sorunu alıyorum.Yardım edermisiniz

  1. Tarık ÇAYIR Destek Ekibi

   Selam Ziya,
   Konuyla ilgili alternatif çözüm yollarının hepsini yukarıda detaylı olarak yazdım. Okursan adım adım nasıl yapılacağını da öğrenirsin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir